Schultz, Alexander(1901-1981)
Fra Italien
Olje på lerret
60x73
Signert nede t.h.: A. Schultz
Påtegnet med tittel og datert 1963 på baksiden.
Vurdering
Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Tilslag NOK 12 000
Olje på lerret
60x73
Signert nede t.h.: A. Schultz
Vurdering