Jacobsen, Fredrik Wilhelm(1878-1948)
Gatearbeidere 1925
Olje på lerret
140x100
Signert og datert nede t.h.: F W J - XXV
Vurdering
Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Olje på lerret
140x100
Vurdering