Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Eriksen, Sigurd Alf(1899-1991)
Fra Postmo Vågå

Olje på plate
38x46
Signert nede t.h.: Sigurd Alf Eriksen

Signert og påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Vurdering

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00