Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Ukjent, kunstner
Fra Trondheimsfjorden

Olje på papir, oppklebet på plate
34x47
Usignert. Stedsbestemt og noe utydelig datert nede t.h.: Trondhjemsfjorden Aug. 99

Vurdering
NOK 5 000

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00