Sørensen, Henrik(1882-1962)
Kvinneportrett 1942
Olje på lerret
86x60
Signert og datert nede t.v.: HS 42
Påtegnet J.H.S, samt signert og datert på baksiden av lerretet.
Vurdering
NOK 5 000–6 000
Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Tilslag NOK 3 000