Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Sørensen, Henrik(1882-1962)
Kvinneportrett 1942

Olje på lerret
86x60
Signert og datert nede t.v.: HS 42

Påtegnet J.H.S, samt signert og datert på baksiden av lerretet.

Vurdering
NOK 5 000–6 000

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Tilslag NOK 3 000