Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Zabehlicky, Alois(1883-1962)
Oppstilling med hummer, frukt og blomster

Olje på lerret
73x100
Signert nede t.h.: J. Planer.

Vurdering
NOK 5 000

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00