Zabehlicky, Alois(1883-1962)
Oppstilling med hummer, frukt og blomster
Olje på lerret
73x100
Signert nede t.h.: J. Planer.
Vurdering
NOK 5 000
Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Olje på lerret
73x100
Signert nede t.h.: J. Planer.
Vurdering
NOK 5 000