Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Deberitz, Per(1880-1945)
Fjeset. Fra Kragerø 1937

Olje på lerret
71x81
Signert og datert nede t.h.: P. Deberitz. 37.

Vurdering

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 45 000 med forbehold