Deberitz, Per(1880-1945)
Fjeset. Fra Kragerø 1937
Olje på lerret
71x81
Signert og datert nede t.h.: P. Deberitz. 37.
Vurdering
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 45 000 med forbehold
Olje på lerret
71x81
Vurdering