Lindaas, Waldemar(1892-1959)
Den grønne glassvasen
Olje på lerret
50x63
Signert nede t.h.: WL
Påtegnet med tittel og signert på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
NOK 2 000
Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Tilslag NOK 1 800
Olje på lerret
50x63
Signert nede t.h.: WL
Vurdering
NOK 2 000