Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Mehl, Eilert(1865-1941)
Høyfjell med hunder 1898

Olje på lerret
62x40
Signert, noe utydelig stedsbestemt og datert nede t.h.: Eilert Mehl Vastinden (?) 12 juni 98-

Påtegnet med tittel på baksiden, på rammen.

Vurdering
NOK 3 000–4 000

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Tilslag NOK 2 500