Mehl, Eilert(1865-1941)
Høyfjell med hunder 1898
Olje på lerret
62x40
Signert, noe utydelig stedsbestemt og datert nede t.h.: Eilert Mehl Vastinden (?) 12 juni 98-
Påtegnet med tittel på baksiden, på rammen.
Vurdering
NOK 3 000–4 000
Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Tilslag NOK 2 500