Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Ukjent, kunstner
Kone og barn ved ildsted

Olje på lerret
55x63
Signert nede t.h.: R. Bressler pinx

Vurdering

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00