Ukjent, kunstner
Morgenstund
Olje på lerret
42x34
Utydelig signert nede t.h.: Grüll... (?)
Påtegnet med noe utydelig tittel på baksiden.
Vurdering
Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Tilslag NOK 2 000
Olje på lerret
42x34
Vurdering