Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Ukjent, kunstner
Morgenstund

Olje på lerret
42x34
Utydelig signert nede t.h.: Grüll... (?)

Påtegnet med noe utydelig tittel på baksiden.

Vurdering

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Tilslag NOK 2 000