Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Deberitz, Per(1880-1945)
Landskap med trær

Olje på lerret
68x59
Signert nede t.h.: P. Deberitz

Signert på baksiden: Deberitz

Kunstnernes Hus, Oslo 1946, kat. nr. 159.

Vurdering

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 40 000