Deberitz, Per(1880-1945)
Landskap med trær
Olje på lerret
68x59
Signert nede t.h.: P. Deberitz
Signert på baksiden: Deberitz
Kunstnernes Hus, Oslo 1946, kat. nr. 159.
Vurdering
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 40 000