Tveter, Kåre(1922-2012)
Figurer rundt et bord
Olje på plate
33x41
Signert nede t.h.: Kåre Tveter
Påtegnet med dedikasjon fra 1962 på baksiden av platen.
Vurdering
NOK 5 000
Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Tilslag NOK 3 000
Olje på plate
33x41
Vurdering
NOK 5 000