Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Tveter, Kåre(1922-2012)
Figurer rundt et bord

Olje på plate
33x41
Signert nede t.h.: Kåre Tveter

Påtegnet med dedikasjon fra 1962 på baksiden av platen.

Vurdering
NOK 5 000

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Tilslag NOK 3 000