Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Sparre, Victor(1919-2008)
Pietà 1945

Olje på plate
52x64
Signert og datert nede t.h.: Victor Smith

Vurdering
NOK 10 000

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00