Sparre, Victor(1919-2008)
Pietà 1945
Olje på plate
52x64
Signert og datert nede t.h.: Victor Smith
Vurdering
NOK 10 000
Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Olje på plate
52x64
Vurdering
NOK 10 000