Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Merton, Erling(1898-1967)
Aftensol 1934

Olje på lerret
51x60
Signert og datert nede t.v.: E Merton 34

Signert, påtegnet med tittel, samt: 12, på baksiden av lerretet.

Vurdering

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Tilslag NOK 5 000