Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Oppstilling med frukt 1953
Serigrafi
79x67
Signert og datert nede t.h.: Ludv. Eikaas /53
Nummerert nede t.v.: 5/20.
Vurdering
Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Tilslag NOK 1 800
Serigrafi
79x67
Nummerert nede t.v.: 5/20.
Vurdering