Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Oppstilling med to boller 1952
Serigrafi
38x54
Signert og datert nede t.h.: Ludv. Eikaas /52
Nummerert nede t.v.: 1/20.
Vurdering
Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Tilslag NOK 1 800
Serigrafi
38x54
Nummerert nede t.v.: 1/20.
Vurdering