Arbo, Peter Nicolai(1831-1892)
Gressende kyr 1888
Olje på mahognyplate
24x32
Signert og datert nede t.h.: P. N. A. Septr. 1888
Vurdering
Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Tilslag NOK 17 000
Olje på mahognyplate
24x32
Vurdering