Haug, Kristian(1862-1953)
Gutteportrett 1895
Olje på lerret
38x30
Signert og datert nede t.v.: Haug 95
Vurdering
Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Olje på lerret
38x30
Vurdering