Werenskiold, Erik(1855-1938)
Lysakerelven
Litografi, lysmål
40x53
Signert nede t.h.: Erik Werenskiold
Påtegnet med tittel på baksiden.
Vurdering
Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Tilslag NOK 1 500
Litografi, lysmål
40x53
Vurdering