Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Berger, Einar(1890-1961)
Fiskeskøyte i midnattsol

Olje på plate
46x55
Signert oppe t.h.: E. Berger

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Tilslag NOK 4 100