Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Fjell, Kai(1907-1989)
Dalparti med kvinne 1979

Blyant og akvarell på papir, lysmål
20x27
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 79

Påtegnet med tittel på baksiden.

?, kat.nr. 182.

Vurdering
NOK 4 000

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Tilslag NOK 3 600