Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Rian, Johs. (1891-1981)
Sittende mann i kystlandskap 1941

Akvarell på papir, lysmål
25x35
Signert og datert nede t.h.: J Rian 1941

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering