Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Kortspill
Rian, Johs. (1891-1981)
Kortspill

Blyant og akvarell på papir, oppklebet på plate
21x30
Signert nede t.v.: J Rian

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering
NOK 15 000

Tilslag NOK 21 000