Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Litografi, lysmål
52x43
Signert nede t.h.: Weidemann

Nummerert nede t.v.: 393/500.

Vurdering

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Tilslag NOK 5 500