Litografi, lysmål
52x43
Signert nede t.h.: Weidemann
Nummerert nede t.v.: 393/500.
Vurdering
Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Tilslag NOK 5 500
Litografi, lysmål
52x43
Signert nede t.h.: Weidemann
Nummerert nede t.v.: 393/500.
Vurdering