Fjell, Kai(1907-1989)
Pikeværelse 1969
Tusj og akvarell på papir, lysmål
26x32
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -69
Påtegnet med tittel nede t.v.
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Tilslag NOK 7 000
26x32
Påtegnet med tittel nede t.v.
Vurdering
NOK 10 000–12 000