Grønvold, Marcus(1845-1929)
Kystlandskap
Olje på lerret
40x60
Signert nede t.h.: M Grønvold
Påtegnet på baksiden: Norsk landskap.
Vurdering
Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Olje på lerret
40x60
Signert nede t.h.: M Grønvold
Vurdering