Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Rian, Johs. (1891-1981)

Olje på papp
27x23
Usignert

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering