Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Rian, Johs. (1891-1981)
Ibiza 1955

Penn på papir, lysmål
23x31
Signert og datert nede t.v.: Johs Rian 55

Påtegnet nede t.v.: Ibizza.

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering
NOK 2 000