Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Ibiza 1955

Penn på papir, lysmål
23x31
Signert og datert nede t.v.: Johs Rian 55

Påtegnet nede t.v.: Ibizza.

Vurdering
NOK 2 000

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Tilslag NOK 1 200