Rian, Johs.(1891-1981)
Ibiza 1955
Penn på papir, lysmål
23x31
Signert og datert nede t.v.: Johs Rian 55
Påtegnet nede t.v.: Ibizza.
Vurdering
NOK 2 000
Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Tilslag NOK 1 200
Penn på papir, lysmål
23x31
Påtegnet nede t.v.: Ibizza.
Vurdering
NOK 2 000