Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Gutt med fruktfat 1950
Rian, Johs. (1891-1981)
Gutt med fruktfat 1950

Blandingsteknikk, lysmål
25x19
Signert og datert nede t.v.: J Rian 1950

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 500