Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Fra et vindu 1948

Blandingsteknikk, lysmål
26x20
Signert og datert nede på midten.: J Rian 1948

Vurdering

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Tilslag NOK 8 000