Rian, Johs.(1891-1981)
Fra et vindu 1948
Blandingsteknikk, lysmål
26x20
Signert og datert nede på midten.: J Rian 1948
Vurdering
Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Tilslag NOK 8 000
Blandingsteknikk, lysmål
26x20
Vurdering