Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Fra et vindu 1948
Rian, Johs. (1891-1981)
Fra et vindu 1948

Blandingsteknikk, lysmål
26x20
Signert og datert nede på midten.: J Rian 1948

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering