Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Rian, Johs. (1891-1981)
Sittende gutt 1950

Blandingsteknikk på papir, oppklebet på papp
18x13
Signert og datert nede t.v. på pappen.: J Rian 1950

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering