Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Markblomst 1980

Serigrafi med håndkolorering
45x61
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 80.

Påtegnet med tittel nede t.h.

Vurdering

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Tilslag NOK 10 500