Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Rian, Johs. (1891-1981)
Sittende gutt 1942

Blandingsteknikk
17x13
Signert og datert nede t.v.: J Rian 1942

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering