Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Rian, Johs. (1891-1981)
Komposisjon 1970

Akvarell på papir
30x21
Signert og datert nede t.h.: J Rian 1970

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering