Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Rian, Johs. (1891-1981)
Komposisjon 1975

Akvarell på papir
53x34
Signert og datert midt på t.h.: J Rian Juli 1975

Plakat til utstilling Johs. Rian, Galleri Haaken.

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering
NOK 1 500–2 000