Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Rian, Johs. (1891-1981)

Akvarell, lysmål
39x25
Signert nede t.h.: J Rian

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering