Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Rian, Johs. (1891-1981)
Komposisjon med prisme

Olje på papp
25x20
Signert nede t.v.: J Rian

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering