Auksjon torsdag 21. november 2002 kl 19:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Siracuse Sicilia

Olje på plate
46x55
Signert nede t.h.: J Rian

Påtegnet med tittel, datert 1951 og signert på baksiden av platen.

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Tilslag NOK 65 000