Auksjon torsdag 21. november 2002 kl 19:00
Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Sommerlandskap 1936

Olje på lerret
73x92
Signert og datert nede t.h.: Thorvald Erichsen -36.

Kunstnernes Hus, Oslo 1959, kat. nr. 193.

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 19:00