Auksjon torsdag 21. november 2002 kl 19:00
Barlag, Philip(1840-1913)
Sittende kvinne ved skogssti 1874

Olje på lerret
66x53
Signert og datert nede t.h.: Barlag 74

Vurdering

Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Tilslag NOK 25 000