Auksjon torsdag 21. november 2002 kl 19:00
Jorde, Lars(1865-1939)
Sommerdag 1930

Olje på lerret
84x91
Signert og datert nede t.h.: Lars Jorde. -1930.

Påtegnet med tittel og signert på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Tilslag NOK 60 000