Ender, Axel(1853-1920)
Seterjente
Olje på lerret
65x45
Signert nede t.v.: Axel Ender.
Vurdering
Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 19:00
Tilslag NOK 40 000
Olje på lerret
65x45
Vurdering