Auksjon torsdag 21. november 2002 kl 19:00
Skramstad, Ludvig(1855-1912)
September

Olje på lerret
83x135
Signert nede t.v.: Ludv Skramstad

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Tilslag NOK 30 000