Auksjon torsdag 21. november 2002 kl 19:00
Munthe, Ludvig(1841-1896)
Lekende gutter i vinterlandskap 1896

Olje på lerret
63x111
Signert og datert nede t.v.: L Munthe 96.

Vurdering

Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 19:00