Auksjon torsdag 21. november 2002 kl 19:00
Gløersen, Jakob(1852-1912)
Elv i vinterlandskap 1908

Olje på lerret
64x89
Signert nede t.v.: I. Gløersen 1908

Vurdering

Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Tilslag NOK 30 000