Auksjon torsdag 21. november 2002 kl 19:00
Normann, Adelsteen(1848-1918)
Folkeliv ved Norlandskyst

Olje på plate
24x36
Signert nede t.v.: A Normann

Vurdering

Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Tilslag NOK 58 000