Auksjon torsdag 21. november 2002 kl 19:00
Askevold, Anders(1834-1900)
Ved tjernet 1886

Olje på lerret
56x38
Signert og datert nede t.v.: A. Askevold. 1886.

Påtegnet med tittel og signert på baksiden, på blindrammen.

Vurdering
NOK 40 000

Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 19:00