Jubileumsauksjonen

Auksjon torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Seilbåt i måneskinn
Balke, Peder (1804-1887)
Seilbåt i måneskinn

Olje på plate
8x12
Signert nede t.h.: Balke

Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 26 000