Genthinerstrasse i Berlin etter krigen
Litografi trykket i svart på middels tynt gulhvitt
Arket: 367x486 mm Motivet: 277x400 mm
papir Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch
1920. MM G 425. Sch.nr. 496 (med tittel: Grenadierstrasse Berlin). Woll nr. 652. Pent eksemplar.
Vurdering
Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 21:30
Tilslag NOK 44 000